آموزش مشاوره تحصیلی، رایگان به صورت آنلاین (تربیت مشاور)

مشاوره تحصیلی و شغلی تاثیرگزارترین عامل درمیزان موفقیت کسب و کار و زندگی افراد است.
آیا میتوان در یک دوره کوتاه به اصول علمی و به روز در مشاوره تحصیلی و شغلی دست یافت؟
آیا میتوانیم در زمان کوتاه کسب و کار مشاوره تحصیلی خود را متحول کنیم یا کسب و کار خود را از صفر با موفقیت شروع کنیم؟
آیا میتوانیم جزء چند مشاور برتر ایران باشیم ؟
آیا میتوانیم با هزینه کم و بدون روش های صحیح و خطا موفقیت های بزرگی در مشاوره تحصیلی کسب کنیم؟
راه میانبر رسیدن به عالی ترین سطح مشاوره تحصیلی چیست؟

برای شما راهکار تکرار نشدنی داریم ،پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.
عدم موفقیت تحصیلی و شغلی، مشکلات اجتماعی، عدم رضایت فردی و اجتماعی، عدم امنیت و ثبات شغلی، غول کنکور، هدف گزاری غلط، انتخاب رشته اشتباه و آثار جانبی این موارد مشکلات زیادی در گذشته و حال ایجاد کرده و بی تفاوتی نسبت به حل علمی این مسایل میتواند آینده را نیز تحت تاثیر منفی قرار دهد.
انجام مشاوره های شغلی و تحصیلی بدون در نظر گرفتن شرایط اجتماعی کشور و عدم توجه به آمارهای موجود و عدم راه حل های هوشمندانه و تخصصی میتواند سیل عظیم تری از مشکلات را در آینده نزدیک ایجاد کند، بسیاری از افرادی که در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت میکنند فارغ از رشته تحصیلی مرتبط یا غیر مرتبط، تخصصی در این حوزه ندارند و با روش صحیح و خطا و تجارب شخصی نسبت به هدایت و راهنمایی افراد اقدام میکنند.
بسیاری از افرادی که قدرت بیان خوبی دارند اما در رشته های تحصیلی خود موفق نبوده اند در زمینه مشاوره تحصیلی وارد شده اند، بسیاری از دانشجویان برتر، موفق و دلسوز وارد زمینه مشاوره تحصیلی شده اند، بسیاری از روانشناسان و مشاوران عزیز به صورت اختصاصی فقط مشاوره تحصیلی انجام میدهند ، اما به دلیل نبود آموزش صحیح دانشگاهی در این زمینه و همچنین نبود دوره های آموزشی مناسب هیچ یک از این عزیزان نمیتوانند الگوهای صحیح و علمی برای موفقیت تحصیلی و شغلی افراد ارایه کنند .
بعد از آموزش و پرورش مهمترین رسالت بر دوش نخبگانی است که در حوزه هدایت تحصیلی و شغلی داوطلبان را در مقاطع مختلف هدایت میکنند.
بسیاری از موسسات علی رغم تعداد مراجعین بالایی که دارند اما کارنامه جذاب و موفقی ندارند، برخی از مراکز تازه تاسیس هستند و در زمینه مشاوره تحصیلی فعالیت ویژه ای انجام نداده اند ومی خواهند فعالیت خود در زمینه مشاوره تحصیلی و شغلی را گسترش دهند، برخی از دوستان به صورت تخصصی در این زمینه وارد نشده اند ولی به صورت تجربی کار مشاوره تحصیلی را انجام داده اند و دوست دارند به فعالیت در زمینه مشاوره تحصیلی بپردازند.
برخی از مدیران و فرهیختگان تمایل دارند نسبت به تاسیس یک مرکز مشاوره ای خاص و علمی اقدام کنند
بعضی از روانشناسان و مشاورین عزیز تمایل دارند برای موفقیت های شغلی و کسب ارتقای شغلی و موفقیت در زمینه مشاوره تحصیلی آموزش تخصصی ببیند
برخی از موسسات به دنبال برند سازی مرکز خود هستند و میخواهند به برترین و محبوب ترین موسسات مشاوره تبدیل شوند.اما علی رغم دوره های تربیت مشاور که سالیانه در کشور برگزار میگردد این دوره های مشاوره ای خواسته های مشاورین عزیز را تامین نکرده است،مرکز مشاوره تحصیلی شهداد برترین و محبوب ترین برند مشاوره تحصیلی کشور با تکیه بر توانمندی و تجربه موفق خود در حوزه مشاوره تحصیلی و شغلی با مدیریت مشاور نمونه کشور جناب اقای مصطفی  شهداد، نخبه مشاوره تحصیلی و شغلی علمی ترین و خاص ترین دوره آموزش  مشاوره (تربیت مشاور) را برگزار می کند.

مرکز مشاوره شهداد در راستای ارتقای علمی مشاوران و پرورش مشاوران زبده  اقدام به آموزش تخصصی مشاوره تحصیلی نموده است.

 • آموزش  مشاوره تحصیلی و شغلی شامل:
  روش های نوین و علمی برنامه ریزی
  روش های معرفی بهترین منابع کمک آموزشی
  انتخاب رشته علمی و تضمینی
  روش های علمی مطالعه
  تکنیک های تست زنی
  آنالیز آزمون های ازمایشی
  ترسیم الگوی صحیح حرکتی برای مراجع
  روش علمی تعیین زمان مطالعه
  عوامل موفقیت تحصیلی و شغلی
  انتخاب هدف مناسب برای هر فرد
  برند سازی و موفقیت در زمینه مشاوره
  اشتباهات متداول
  و بسیاری موارد دیگر
 • آموزش ها به صورت غیر حضوری میباشد
 • مدت زمان کل دوره ۳ روز از زمان آغاز خواهد بود
 • صفر تا صد مشاوره تحصیلی با متدهای روز آموزش داده می شود
 • بعد از اتمام دوره امکان ارتباط مستقیم با مرکز جهت راهنمایی وجود خواهد داشت.

در پایان دوره آموزشی آزمونی از تمام آموزش ها انجام خواهد شد و افرادی که حد نصاب را کسب کنند به عنوان افراد مورد تایید میتوانند در صورت تمایل به عنوان همکار با مرکز مشاوره شهداد در تهران و سایر استانها فعالیت نمایند و یا نمایندگی دریافت کنند.
شرکت کنندگان عزیزی که به دنبال ارتقای کسب کار خود هستند و یا به دنبال تاسیس مرکز اختصاصی برای خود هستند حتی بعد از اتمام دوره تحت حمایت و راهنمایی مرکز شهداد خواهند بود.

ظرفیت محدود است و اولویت با عزیزانی است که زودتر ثبت نام نمایند.

لطفاً جهت ثبت نام از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام مشاوره تحصیلی شهداد اقدام فرمایید

@shahdadg