رزرو جلسه مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی و شغلی یکی از تاثیرگزارترین موضوعات در موفقیت تحصیلی و شغلی است. یک مشاوره صحیح ، علمی و بدون تعصب می تواند از انتخاب بسیاری از مسیر های اشتباه جلوگیری کند.بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی برای انتخاب هدف و مسیر ، از راهنمایی های مشاور استفاده کنیم.مسیر تحصیلی و شغلی ارتباط مستقیمی با میزان رضایت نهایی برای هر فرد دارد، لذا توصیه میکنیم برای مهمترین موضوعات زندگی مان به جای روش صحیح و خطا ابتدا از راهنمایی مشاورمان کمک بگیریم .
مرکز مشاوره تحصیلی شهداد مفتخر است که در طول سال های گذشته با ارایه خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی و شغلی ، توانسته است همیار و راهنمای عزیزانی باشد که به موفقیت خود اهمیت بیشتری می دهند.
با تکریم از همراهی شما داوطلبان عزیز در همه مقاطع و سنین در یک دهه اخیر ،اشتیاق و تلاش ما برای راهنمایی شما عزیزان روز به روز افزایش می یابد ، بر خود میبالیم که با تکیه بر اعتماد شما توانسته ایم نقش کوچکی در موفقیت و پیروزی شما داشته باشیم.

لطفاً برای رزرو جلسه مشاوره از طریق دایرکت صفحه اینستاگرام مشاوره تحصیلی شهداد اقدام فرمایید

@Shahdadg

موضوعات پیشنهادی جلسات مشاوره:
انتخاب رشته دبیرستان(نهم به دهم)- انتخاب رشته کنکور(همه مقاطع)مشاوره و برنامه ریزی کنکور(همه مقاطع )-ورود به دانشگاه بدون کنکور- آزمون وکالت-کارشناسی ارشد و دکترای وزارت بهداشت-مشاوره آزمون ملی پزشکی و دندانپزشکی-مشاوره دستیاری دندانپزشکی-موفقیت تحصیلی دوره اول و دوم متوسطه-مشاوره دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور- فراگیر پیام نور-موفقیت تحصیلی-موفقیت شغلی-تغییر رشته-دیپلم خارج از کشور-اخذدیپلم کانادا-مشاوره پذیرش تحصیلی خارج از کشور- مصاحبه دکتری-ارتقای معدل-افزایش تراز-مشاوره انگیزشی-معرفی رشته ها و دانشگاه ها- استعداد یابی-مدیریت ذهن-استرس-اعتماد به نفس-روش های علمی مطالعه-روش های علمی افزایش زمان مطالعه- انتخاب هدف مناسب-الگوی حرکتی صحیح- انتخاب بهترین مسیر تحصیلی و شغلی-راه اندازی کسب و کار و بیزنس موفق و …