نمایندگی برند مشاوره شهداد

مرکز مشاوره شهداد با تجربه ای موفق و سابقه ای درخشان در سال های اخیرو ارایه خدماتی انحصاری و علمی به قطب مشاوره تحصیلی کشور مبدل گشته است. برند شهداد شامل طبقه مشاوره،روانشناسی،تغذیه و … در راستای اعطای نمایندگی به سایر استانها ثبت علامت شده است. با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان در سال های اخیر ، با توجه به تصمیم هیئت مدیره ،مرکز مشاوره شهداد قصد دارد در سال جاری به بهترین گزینه در مرکز هر استان نمایندگی رسمی و انحصاری اعطا نماید و با خرید تابلو شهداد و رعایت قوانین و الگو های موسسه، ۱۰۰ درصد عواید و درامد آن نمایندگی متعلق به شعبه نمایندگی خواهد بود. تاسیس یک مرکز مشاوره جدید برای اینکه به موفقیتی نسبی برسد، مستلزم زمانی طولانی، هزینه های بسیار زیاد، تبلیغات گسترده، خدماتی متفاوت و علمی نسبت به سایرین، تحقیق، مطالعه و تجربه در زمینه های مختلف مشاوره ای است.

مرکز مشاوره شهداد به عنوان برندی محبوب، موفق، شناخته شده در سراسرکشور در مقاطع مختلف تحصیلی است که بستری مناسب برای افرادی که تمایل دارند در حوزه مشاوره بدرخشند فراهم نموده است.

فرم اخذ نمایندگی

  • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اخذ نمایندگی انحصاری برند شهداد و اعطای برند به صورت زمان نامحدود میتواند ۱۰ سال شما را برای رسیدن به هدف و موفقیت جلوتر ببرد و میتواند در راستای دسترسی همگانی به بروزترین و مدرنترین متد ها ی علمی در هر نقطه از کشور نقش مهمی ایفا کند. سالانه هزاران نفر از داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی به صورت حضوری و غیر حضوری از خدمات مرکز شهداد استفاده میکنند که با اعطای نمایندگی ها وتربیت مشاوران عزیز بهترین کیفیت خدمات را میتوانیم در شهرتان محیا کنیم و با این کارنیازی به مهاجرت داوطلبان به تهران برای استفاده از بهترین خدمات مشاوره ای نخواهد بود.
اخذ نمایندگی مرکز شهداد مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی است .
در صورت تمایل می توانید با ارسال تصویر مدرک شناسایی و درخواست جهت نمایندگی، به ادرس ایمیل موسسه ،بعد از ۷۲ ساعت منتظر ارسال شرایط از طرف مرکز شهداد باشید.