دیپلم آنلاین کانادا

هر ساله داوطلبان زیادی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر میکنند که بر حسب نوع اقدام برای پذیرش تحصیلی دچار چالش های زیادی خواهند شد.
متقاضیان تحصیل در خارج از کشور در رده های مختلف سنی هستند که ممکن است دانش آموز، دانشجو یا فارغ التحصیل باشند.
بسیاری از متقاضیان رزومه خوبی جهت اخذ پذیرش تحصیلی ندارند ، و یا حتی با داشتن رزومه خوب هم ، با مسیرهای سختی مانند آزمون های ورودی و مصاحبه ، مدرک زبان ، گذراندن کالج قبل از ورود به دانشگاه ، گذراندن دوره های A LEVEL ، FOUNDATION که منجر به هزینه و زمان زیاد و شانس کم برای موفقیت خواهد شد مواجه میشوند.
البته افرادی کمی هم که این مسیر را با سختی طی میکنند دستشان در انتخاب کشور و دانشگاه خیلی باز نیست
بسیاری از افراد برای فرار از کنکور پزشکی ، و پزشکی بدون کنکور تن به هر شرایط سختی میدهند بدون توجه به اینکه مسیری که دنبالش هستند بارها و بارها سخت تر ، وقت گیر تر و هزینه بر تر از قبولی در رشته های علوم پزشکی در ایران است. کما اینکه فارغ التحصیلانی در دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی داریم که بعد از فارغ التحصیلی با گذراندن همه مشقات به ایران برگشته اند اما مدرکشان مورد پذیرش وزارت بهداشت نبوده است
این سوال مطرح می شود که واقعا بهترین مسیر برای رسیدن به اهداف تحصیلی و حتی مهاجرت به خارج از کشور چیست؟
آیا راه میانبری برای تحصیل راحت تر در رشته های دلخواه ما وجود دارد؟
بهترین راه برای قبولی در رشته های گروه علوم پزشکی مانند دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی ، فیزیوتراپی و سایر رشته های پیراپزشکی چیست؟
آیا کنکور ایران مسیر ساده تری است یا روش های مرسوم قدیمی برای اخذ پذیرش تحصیلی در خارج از ایران؟
واقعیت این است که ،کسی که بخواهد در یک رشته تاپ و پر طرفدار فارغ التحصیل شود ، تحصیل در یک کشور دیگر به دور از خانواده ، با یک زبان خارجی، با تفاوت های فرهنگی، هزینه زندگی و تحصیل بالا، آزمون های ورودی ،عدم تضمین برای ورود به دانشگاه و ….نسبت به کسب رتبه در کنکور برای قبولی در یک رشته تاپ به دفعات دشوار تر است.
اما یک راه جدید و شگفت انگیز برای پذیرش در رشته دلخواه شما ، بدون کنکور یا آزمون ورودی نیز وجود دارد که اکثرا اطلاعی از آن ندارند ، حتی موسسات اعزام دانشجو و موسسات مهاجرتی
کمی هم که ممکن است ار این طرح ویژه مطلع باشند ، برای حفظ منافع خود یعنی اخذ پذیرش از دانشگاه ها با روش سنتی ، چنین روشی را مطرح نمیکنند.

روش جدید ، اخذ دیپلم آنلاین از دبیرستان های کانادا است.
اخذ این دیپلم بین المللی که در تمام دنیا معتبر است و توسط وزارت آموزش کانادا ارائه می گردد، نیازی به اخذ ویزا ، نیاز به مدرک زبان، نیازی به مراجعه حضوری ندارد و شما هر کجای دنیا که باشید میتوانید در صورتی که فارق التحصیل دیپلم در هستید و یا دانش آموز سال آخر در ایران هستید به سادگی با گذراندن یک دوره ۱۰ ماهه و بصورت آنلاین دیپلم کانادایی بگیرید . این مدرک  دیپلم کاملا معتبربوده و مشابه افرادی که در کانادا زندگی میکنند و به دبیرستان حضوری می روند ، دیپلم معتبر دریافت میکنید. جالب اینجاست که این مدرک در همه کشور ها بسیار ارزشمند است و به سادگی بدون نیاز به آزمون ورودی امکان ادامه تحصیل و پذیرش تحصیلی در تمام دنیا فراهم خواهد شد
اخذ این دیپلم شما را از گذراندن دوره یک یا دو ساله کالج بی نیاز میکند و بدون دغدغه میتوانید مستقیماً با داشتن این دیپلم پذیرش تحصیلی در رشته دلخواه بگیرید و مستقیم بدون کالج وارد دانشگاه شوید.

اخذ  دیپلم کانادایی محدودیت سنی ندارد :
دیپلم آنلاین کانادا معادل سال دوازدهم ایران است، و حتی نیازی به گذراندن سال دوازدهم در ایران نیز وجود ندارد. اینکه شما بدون نیاز به ویزا ، بدون نیاز به مدرک زبان ، بدون نیاز به گذراندن سال دوازدهم، بدون کنکور ، بدون آزمون ورودی، بدون نیاز به کالج ، ۲ سال جلوتر از بقیه ، بدون صرف ۲سال زمان و هزینه زندگی و تحصیل در خارج ، در محل و زمانهای دلخواه خود میتوانید در کلاس آنلاین حاضر شوید و به سادگی معتبرترین دیپلم دنیا را اخذ کنید ، شگفت آور و بی سابقه است!
مدرسه سوفیو در آنتاریو کانادا یکی از بهترین و برترین مدارس آنلاین کاناداست که برای تسهیل فرایند ثبت نام ، معتبرترین و علمی ترین مرکز مشاوره ایران ( مرکز مشاوره شهداد) را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری خود معرفی نموده است. و متقاضیان میتوانند به سادگی در ایران نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و مستقیما از وزارت آموزش آنتاریو کانادا دیپلم خود را دریافت نمایند. با توجه به حجم بالای متقاضیان و محدودیت تعداد ثبت نام سالیانه ، افرادی که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند در اولویت هستند. میزان ارزشمندی این دیپلم به گونه ای است که حتی به عنوان یک فاکتور تاثیر گذار در مهاجرت به کشور کانادا مورد توجه قرار می گیرد و شامل امتیاز مهاجرتی است و فرایند اخذ ویزا و مهاجرت را نیز تسهیل میکند.
دیپلم آنلاین کانادا فقط مختص داوطلبان ایرانی نیست و متقاضیان همه کشور ها برای تسهیل ورود به رشته دلخواه خود، دیپلم کانادایی میگیرند تا درگیر کالج و آزمون ورودی و مصاحبه نشوند.
مرکز مشاوره شهداد همراه و همگام با ثبت نام کنندگان این دوره خواهد بود و تا پایان مسیر مشاوره و راهنمایی داوطلبان را بر عهده خواهد داشت.