انتخاب رشته تضمینی کنکور سراسری


بهترین انتخاب رشته کنکور ۹۹(انتخاب رشته ای که تضمینی است)

چطور بهترین انتخاب رشته را برای کنکور۹۹ انجام دهیم؟

کنکور۹۹ با شرکت داوطلبان دونظام آموزشی مختلف(شامل نظام جدید و نظام قدیم) برگزار خواهد شد.بسیاری از داوطلبان با محاسبه درصد های خود تلاش میکنند با مقایسه نتایج سال های گذشته و یا استفاده کردن از نرم افزارتخمین رتبه، رتبه و نیز رشته های احتمالی خود را تخمین بزنند . با توجه به متغیر های زیادی که هر ساله وجود دارد این تخمین نمی تواند تخمین مناسبی باشد و کاری بی فایده است . می توانید مقاله بسیار جالب راجع به اسرار تخمین رتبه را در این لینک بخوانید.

در هر صورت کنکورسراسری برگزار خواهد شد و رتبه هر داوطلب هر چه باشد تغییری نمیکند و نمیتوان برای رتبه ای که بدست خواهد آمد کاری انجام داد جز انجام یک انتخاب رشته بی نقص،هوشمندانه و حرفه ای.زمان گذشته تحت کنترل ما نیست لذا تنها کار مثبتی که میتوانیم برای موفقیت خود انجام دهیم انتخاب رشته طلایی است ،چون می تواند نتیجه ای بهتر خلق کند

نتیجه نهایی ما در کنکور فقط به دانش ما برنمیگردد،بسیاری از افراد نمی توانند تمام دانش خود را در جلسه آزمون پیاده کنند و برخی نیز با متد هایی که توسط دکتر شهداد در همایش موفقیت کنکور۹۹ آموزش خواهند داد درصد ها و نمراتی  بیشتر از علم خود کسب خواهند کرد. در ادامه نیز همین اتفاق تکرار خواهد شد بسیاری از افراد بخاطر انتخاب رشته غیر حرفه ای شانس ها و موقعیت های قبولی خود را به سادگی از دست می دهند کما اینکه این انتخاب رشته اشتباه به نفع سایر داوطلبانی است که حرفه ای انتخاب رشته ای می کنند و همین میتواند باعث شود شخصی با رتبه ای بدتر در رشته و دانشگاهی بهتر پذیرفته شود. بله ،کاملا درست است که فرایند ازمون به اتمام رسیده است اما برای رسیدن به نتیجه نهایی هنوز بخش مهمی به نام انتخاب رشته وجود دارد که میتوان در انجام اصولی و علمی آن ،نسبت به سایرین نتیجه بهتری بگیرید و شانس خود را  برای کسب نتیجه بهتر بهبود ببخشید.

انتخاب رشته فقط اولویت بندی کردن  رشته ها نیست ،

انتخاب رشته جزییات پنهان و نکات زیادی دارد که شامل آموزش :انتخاب هدف صحیح (انتخاب رشته باید بر اساس هدف داوطلب انجام شود)،اشنایی با مشاغل و رشته های دانشگاهی  ،بررسی امکان ادامه تحصیل در رشته ها ی مختلف ،قوانین آموزشی،قوانین فرایند انتخاب رشته،انواع دانشگاه ها، انواع سهمیه ها،شرایط خاص، تاثیر انتخاب رشته سایرین بر انتخاب رشته داوطلب قبل از فرایند انتخاب رشته میباشد، فرایند انتخاب رشته نیز قوانین و نکات حساسی دارد که غفلت از یکی از نکات میتواند تمام زحمات داوطلب را بر باد دهد .

 بدون شک یکی از متغیر هایی غیر قابل پیش بینی ، اولویت های انتخاب رشته سایر داوطلبان است . چرا که انتخاب رشته همه افرادی که رتبه بهتری از ما کسب کرده اند در نتیجه نهایی انتخاب رشته ما تاثیرگزار خواهد بود.

توجه و مهم شمردن انتخاب رشته نباید فقط مختص افرادی باشد که رتبه خوبی کسب میکنند ،بلکه هر داوطلبی که مجاز به انتخاب رشته است بر اساس رتبه ای که بدست آورده میبایست بهترین انتخاب رشته خود را انجام دهد .

 توصیه میکنیم  پس از بررسی های لازم، انتخاب رشته خود را با بهترین مشاور انتخاب رشته که میشناسید رزرو کنید(چون کسی که بهترین انتخاب رشته را بتواند برای شما انجام دهد قطعا تعداد داوطلبان محدودی را میتواند راهنمایی کند پس قطعا ظرفیت ثبت نام انتخاب رشته محدودی خواهد داشت لذا بعد از اعلام نتیجه به فکر انتخاب مشاور و ثبت نام انتخاب رشته نیفتیم).

شاید بگویید که شما مطمعن نیستید رتبه خوبی کسب میکنید و یا خیر و فقط اگر رتبه خوبی کسب کنید انتخاب رشته خواهید کرد . اما درست این است که شما تحت هر شرایطی هر رتبه ای که کسب کردید انتخاب رشته خود را انجام دهید حتی اگر شانس کمی داشته باشید چون بهتر است اگر شانس کمی داریم از شانس خود استفاده کنیم و خودمان آن شانس کم را به صفر نرسانیم .

پس هوشمندانه است که شما در هر صورت انتخاب رشته خود را فارغ از خوب بودن یا بد بودن رتبه ،به بهترین نحو ممکن انجام دهید در نهایت بعد از اعلام نتایج اگر نتیجه دلخواه کسب نشد میتوانید ثبت نام نکنید. (انتخاب رشته های روزانه در صورت قبولی و عدم ثبت نام داوطلب منجر به محرومیت خواهد شد لذا درصورتی که نمیخواهید کد رشته ای را بروید نباید آن را انتخاب کنید).

 

مرکز مشاوره تحصیلی شهداد برترین برند مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته در همه مقاطع تحصیلی است ،مدیر و مشاور مرکز، جناب آقای دکتر شهداد مشاور صدا و سیما،مشاور انتخاب رشته  دربزرگترین همایش انتخاب رشته کشور  وبرترین مشاور تحصیلی کشور در سال های اخیر هستند. با توجه به ارایه خدمات مشاوره و انتخاب رشته با متد های علمی و انحصاری و تجارب بسیار موفق در دهه اخیر داوطلبان بسیار زیادی از کل کشور داشته اند که  با کمک  ایشان به موفقیت دست پیدا کرده اند.

دکتر شهداد نخبه مشاوره تحصیلی و شغلی و بیزنس پلنر هستند و در همه مقاطع تحصیلی انتخاب رشته و هدایت تحصیلی و شغلی را شخصا انجام می دهد و یا در همایش های انتخاب رشته  خود صفر تا صد یک انتخاب رشته علمی و بدون خطا را آموزش می دهد.

انتخاب رشته دبیرستان(نهم به دهم)،انتخاب رشته کنکورسراسری و آزاد ،انتخاب رشته بدون آزمون،انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ،انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت علوم، انتخاب رشته دکتری،انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی، مشاوره تغییر رشته در همه رده های سنی در مرکز شهداد ارایه می گردد.

انتخاب رشته توسط دکتر شهداد ،چه به صورت فردی باشد و چه همایش انتخاب رشته ،ابتدا معرفی رشته و شغل و دانشگاه وامکانسنجی ادامه تحصیل و موقعیت شغلی  انجام  می شود و سپس با شناخت کامل وارد فرایند انتخاب رشته می شوند.

انتخاب رشته دکتر شهداد تضمینی است، تضمین علمی ترین و بهترین انتخاب ممکن بر اساس رتبه ای که داوطلب کسب کرده است.

شهداد تضمین می کند که داوطلب بر اساس رتبه ای که کسب کرده و بر اساس ارجحیت خود داوطلب در بهترین انتخاب ممکن پذیرفته شود .

تضمین میشود اولین انتخابی که داوطلب قبول شده بهترین انتخابی است که میتوانسته قبول شود

تضمین میشود که سایر داوطلبان با شرایط مشابه هیچ کدام از رشته هایی که داوطلب قبول نشده ، قبول نخواهند شد.

پس انتخاب رشته تضمینی به معنای تضمین قبولی یا تضمین قبولی در رشته خاصی نیست چون اینها به ارجحیت داوطلب و رتبه کسب شده داوطلب  نیز رتبط دارد. ولی تضمین بهترین انتخاب امکان پذیر است و داوطلب چیزی جز این نمیخواهد که با محفوظ ماندن تمام شانس ها و احتمالات و بر اساس ارجحیت خودش بهترین انتخاب ممکن را انجام دهد.

جهت رزرو انتخاب رشته خود کلیک کنید.

انتخاب رشته تضمینی کنکور سراسری ۹۹ ، تحت نظر برترین مشاور تحصیلی کشور – جناب آقای دکتر شهداد – بصورت حضوری و غیر حضوری ، علمی ترین و بهترین انتخاب رشته برای شما خواهد بود .

۵/۵ - (۳۵ امتیاز)

مقالات مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

اشتراک
اطلاع رسانی به
guest
0 Comments
بازخورد داخلی
مشاهده تمام نظرات